Omega-3 – Suplement diety:
Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.
Bogate źródło kwasów EPA i DHA.
Właściwości składników:
Suplement diety OMEGA 3 zawiera wysokiej jakości olej z ryb morskich, będący bogatym źródłem kwasów EPA i DHA, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca. Witamina E przyczynia się do ochrony składników komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego widzenia.
Składniki |
Zawartość w 1 kapsułce |
Zawartość w 2 kapsułkach |
|
Olej rybi zawierający: |
500 mg |
1000 mg |
|
30% kwasów |
18% EPA (kwas |
90 mg |
180 mg |
12% DHA (kwas dokozaheksaenowy) |
60 mg |
120 mg |
|
Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu) |
5 mg (41,6%RWS*) |
10 mg (83,2% RWS*) |
*RWS – Zalecane dzienne spożycie
Składniki:
Olej rybi (z sardeli, makreli i sardynek) zawierający 18% kwasu eikozapantaenowego - EPA, 12% kwas dokozaheksaenowego, - DHA, żelatyna wołowa, emulgator: glicerol, octan DL-alfa tokoferolu, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.
Zawartość netto:
40 g
Zalecane spożycie:
1 kapsułka 2 razy dziennie.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących piersią.
Producent:
Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.
ul. Wojska Polskiego 3
39 - 300 Mielec
Kod producenta: | ERAMEDICA SP. Z O.O._5901130350902 |
Postać: | kaps. |
Opakowanie: | 60 kaps. |
Lek na receptę: | nie |
Rodzaj: | Suplement diety |
Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.