CeraVe Nawilżająca emulsja do twarzy i ciała, 88 ml
- CeraVe Nawilżająca emulsja do twarzy i ciała dla skóry suchej i bardzo suchej – lekka, szybko wchłaniająca się formuła, która nawilża i wzmacnia barierę ochronną skóry.
CeraVe Nawilżająca emulsja do twarzy i ciała dla skóry suchej i bardzo suchej, 88 ml
Opis produktu
CeraVe Nawilżająca emulsja w kompaktowym opakowaniu 88 ml to lekki dermokosmetyk stworzony dla skóry suchej i bardzo suchej. Opracowana we współpracy z dermatologami formuła łączy ceramidy i kwas hialuronowy, które pomagają odbudować barierę hydrolipidową, intensywnie nawilżają i chronią skórę przed przesuszeniem.
Dzięki technologii MVE™ składniki aktywne są uwalniane stopniowo, zapewniając długotrwałe działanie nawilżające. Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja sprawia, że emulsja idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała, bez efektu tłustości.
Korzyści
✔ Długotrwałe nawilżenie – kwas hialuronowy i technologia MVE™ utrzymują odpowiedni poziom wilgoci przez wiele godzin.
✔ Regeneracja bariery ochronnej – 3 kluczowe ceramidy (1, 3, 6-II) wspierają odbudowę skóry.
✔ Lekka, nietłusta konsystencja – szybko się wchłania, idealna na co dzień.
✔ Bezpieczna formuła – bezzapachowa, hipoalergiczna, odpowiednia dla skóry wrażliwej.
✔ Poręczne opakowanie – świetne do torebki, podróży lub na wypróbowanie produktu.
Wskazania
✔ Skóra sucha i bardzo sucha, wymagająca intensywnego nawilżenia.
✔ Codzienna pielęgnacja twarzy i ciała, także skóry wrażliwej.
✔ Osoby szukające lekkiego, szybko wchłaniającego się dermokosmetyku w małym opakowaniu.
Działanie
-
Ceramidy 1, 3, 6-II – odbudowują naturalną barierę ochronną skóry.
-
Kwas hialuronowy – wiąże wodę w naskórku, zapewniając gładkość i miękkość.
-
Technologia MVE™ – gwarantuje stopniowe uwalnianie składników aktywnych i długotrwały efekt.
-
Lekka emulsja – szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Sposób użycia
Nakładaj emulsję na oczyszczoną skórę twarzy i/lub ciała tak często, jak jest to potrzebne. Delikatnie wmasuj do całkowitego wchłonięcia.
INCI;
Aqua/Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Ethylhexylglycerin, Potassium Phosphate, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ceramide EOP. (Code F.I.L. : D213778/1).