URIAGE D.S.Lotion, 100 ml
Kojący spray regulujący
D.S. Lotion to nietłusta formuła regulująca do codziennego stosowania. Szybko przywraca prawidłową kondycję skóry głowy i zapewnia jej zdrowy wygląd bez łupieżu.
Właściwości:
-
Powstrzymuje łuszczenie się skóry
Olejek z jałowca kolczastego reguluje proces odnowy naskórka, zapobiegając łuszczeniu się skóry.
-
Łagodzi świąd
Opatentowana technologia TLR2-Regul precyzyjnie zwalcza podrażnienia skóry głowy wywołane przez mikroorganizmy.
-
Myje i oczyszcza
Składniki aktywne i Woda Termalna Uriage zapewniają dogłębne oczyszczenie skóry.
Składniki aktywne:
- Woda termalna Uriage
- Kompleks TLR2-Regul
- Pirokton olaminy
- Olejek z jałowca kolczastego
- Hipoalergiczny
- Nie powoduje powstawania zaskórników
- Bezzapachowy
Sposób użycia:
Rozpylić na suchą lub mokrą skórę głowy, rozdzielając włosy. Stosować dwa razy dziennie w okresach nasilenia choroby lub raz dziennie jako profilaktyczną kurację podtrzymującą.
Produkt należy pozostawić na skórze. Nie wymaga spłukiwania.
Kod producenta: | ERAMEDICA SP. Z O.O._3661434002069 |
Opakowanie: | 100 ml |
Lek na receptę: | nie |
Rodzaj: | Kosmetyk |
Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.