LONG 4 LASHES Supertrwały Tusz do rzęs, 8ml
TUSZ, KTÓRY NIE ROZMAZUJE SIĘ, NIE KRUSZY, PRZYCIĄGA SPOJRZENIA I UTRZYMUJE SIĘ PRZEZ CAŁA DOBĘ
IDEALNY TUSZ, KTÓRY:
utrzymuje się aż 24 godziny
niezwykle łatwo sie usuwa – do demakijażu wystarczy ciepła woda o temperaturze min. 39¬C
Dzięki innowacyjnej i niezwykle trwałej formule Tube Technology tusz nie maluje rzęs jak tradycyjne maskary, a ubiera każdą z nich w specjalną osłonkę – „rurkę”.
To zasługa tajemniczego składnika – polimeru, który błyskawicznie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce, fizycznie je wydłuzając (w przeciwieństwie do klasycznych kosmetyków, które tylko dają złudzenie wydłużenia). Osłonki – „rurki” idealnie przylegają do każdej rzęsy, a jednocześnie nie powodują sklejania.
- 24-godzinny efekt bez smug, osypywania, rozmazywania - bez efektu "pandy"
- Komfortowy demakijaż - wyłącznie przy użyciu wody
- Dodatek biotyny o właściwościach regenerujących - wzmacnia rzęsy i stymuluje ich wzrost
- Doskonale wyprofilowana szczoteczka
- Długie, błyszczące i delikatnie podkręcone rzęsy
Dawkowanie
Tusz LONG4LASHES nałóż w taki sam sposób, jak inne maskary – standardową techniką, za pomocą szczoteczki. Dla optymalnego efektu możesz nałożyć 3-4 warstwy.
Polimer zawarty w tuszu stworzy osłonki, które otulą rzęsy i… już ich nie opuszcza. Dopóki sama nie postanowisz ich zmyć.
Ciesz się dłuższymi, zalotnie podkręconymi rzęsami od rana do wieczora. W pracy, na siłowni i basenie, na randce i w domu. Tusz się nie rozmaże, a Ty zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie!
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię